‏‏

‏‏

شنبه, 09 شهریور 1398 ساعت 07:04

برگزاری دوره آموزشی مبانی و مفاهم حقوق و رویه های داوری در اتاق بازرگانی ایلام

9shahrivar981

 

 

 

دوره آموزشی مبانی و مفاهیم حقوق و رویه های داوری در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام برگزار شد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: در این دوره آموزشی یک روزه، بیش از یکصد نفر از مدیران حقوقی دستگاه های اجرایی، اساتید دانشگاه، وکلا، دانشجویان حقوق و تجار و بازرگانان فعال و اعضای بسیج حقوقدانان استان ایلام با مباحث علمی و تخصصی داوری آشنا شدند.

شعبان فروتن بیان کرد: در این دوره آموزشی مباحثی در خصوص روش های حل و فصل اختلافات با تاکید بر داوری، موافقت نامه داوری، ارکان و انواع، آثار ، استقلال شرط داوری و ویژگی های قرارداد داوری توسط یداله عسگری عضو هیات علمی دانشگاه، وکیل پایه یک دادگستری و داور مرکز داوری اتاق ایران بیان شد.

وی ادامه داد: قرار است برای شرکت کنندگان در این دوره آموزشی، گواهینامه شرکت در دوره صادر شود.

9sharivar982

رئیس اتاق ایلام اظهار کرد: این دوره با هدف ارتقای سطح دانش فنی و علمی تجار و بازرگانان و داوران و مدیران حقوقی توسط مرکز داوری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام برگزار شد.

فروتن افزود: مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران در سال 1380 به عنوان اولین نهاد داوری سازمانی پس از آنکه اساسنامه اش به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید ، تاسیس شد و این مرکز نقش بسیار مهمی در توسعه فرهنگ داوری در کل کشور داشته است.

رئیس اتاق ایلام یادآور شد: مرکز داوری اتاق بازرگانی ایلام نیز در سال 1392 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون پرونده های حقوقی مختلفی در این مرکز بررسی شده است.

 

خواندن 918 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 مهر 1398 ساعت 09:43