‏‏

‏‏

شنبه, 05 مرداد 1398 ساعت 05:35

کمک دو میلیارد ریالی اتاق بازرگانی و تجار ایلام به زائرسرای ایلامیان در مشهد

1


 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام از کمک دو میلیارد ریالی اتاق بازرگانی، اتحادیه صادرکنندگان، تجار و بازرگانان این استان به زائرسرای ایلامیان در مشهد خبر داد.

شعبان فروتن در جریان نشست با هیات امنای زائرسرای ایلامیان در مشهد گفت: این میزان کمک از خیرین بخش خصوصی شامل اعضای هیات نمایندگان، اتاق بازرگانی،اتحادیه صادرکنندگان و تجار و بازرگانان این استان به منظور تکمیل زائرسرای ایلامیان در مشهد جمع آوری شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این اتاق بازرگانی ایلام پارسال نیز مبلغ 500 میلیون ریال دیگر نیز برای ساخت زائرسرای ایلامیان در مشهد کمک کرده است.

رئیس اتاق ایلام تاکید کرد: تجار و بازرگانان و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایلام همواره در امور خیریه این استان حضور همه جانبه و چشمگیری داشته اند.

فروتن ابراز امیدواری کرد، با همکاری و همدلی سایر مسئولان و فعالان بخش خصوصی زمینه لازم برای تکمیل زائرسرای ایلامیان در مشهد فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام نیز در این نشست از اتاق بازرگانی و تجار و بازرگانان این استان برای توجه به تکمیل زائرسرای ایلامیان در مشهد تقدیر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار گفت: اعضای اتاق بازرگانی ایلام همواره نشان داده اند که در امور خیریه پیشگام هستند و به صورت خودجوش درکارهای خیر شرکت همه جانبه ای دارند.

استاندار ایلام نیز در این نشست تجار و فعالان بخش خصوصی وابسته به اتاق بازرگانی ایلام را جزو بهترین های کشور توصیف کرد.

2

قاسم سلیمانی دشتکی گفت: اعضای اتاق بازرگانی به ویژه تجار و بازرگانان همواره در امور خیریه پای کار    بوده اند و این کار جهادی همواره در اذهان به یادگار می ماند.

وی ادامه داد: نقش و کارکرد فعالان بخش خصوصی استان ایلام در کنار تلاش برای رونق اقتصادی در حوزه امور خیریه نیز بر کسی پوشیده نیست.

در این آیین سند پرداخت کمک دو میلیارد ریالی اعضای هیات نمایندگان، اتاق بازرگانی و تجار و بازرگانان توسط رئیس اتاق بازرگانی ایلام به نماینده ولی فقیه در استان تقدیم شد.

در این نشست مقرر شد که فرمتی برای جمع آوری کمک های فعالان بخش خصوصی کشور عراق در مرز مهران نیز تهیه و در قالب یک حساب جمع آوری شود.

همچنین مصوب شد نشستی با رئیس اتاق بازرگانی ایران و مشهد با حضور مقامات ارشد استانی در تهران به منظور جلب کمک به زائرسرای ایلامیان در مشهد برگزار شود.

ساخت زائرسرای ایلامیان در مشهد با 62 درصد پیشرفت فیزیکی و در قالب هشت طبقه با پنج هزار متر مربع در دست اقدام است.

 

خواندن 709 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 27 مرداد 1398 ساعت 09:02