‏‏

‏‏

چهارشنبه, 09 مرداد 1398 ساعت 08:56

استاندار ایلام در نشست با رئیس اتاق ایران: ایلام از آمادگی کامل برای حمایت از سرمایه گذاران برخوردار است

9mordad981


 

استاندار ایلام در جریان نشست مشترک رئیس اتاق بازرگانی ایلام با رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: این استان از آمادگی کامل برای حمایت از سرمایه گذاران برخوردار است.

قاسم سلیمانی دشتکی گفت: استان ایلام از هرگونه سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی که منجر به توسعه شود، استقبال می کند.

وی ادامه داد: استان ایلام دارای ظرفیت های مطلوبی برای سرمایه گذاران مختلف اقتصادی است که ضرورت دارد از این پتاسیل برای بهبود فضای کسب و کار، ایجاد اشتغال پایدار، تولید و صادرات و در نهایت رونق اقتصادی منطقه استفاده شود.

استاندار ایلام تاکید کرد: درهای این استان همواره به روی سرمایه گذاران باز است و انتظار می رود که اتاق بازرگانی ایران در زمینه جذب سرمایه گذار همکاری مطلوبی با این استان داشته باشد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام نیز در این نشست گفت: این استان از حیث گردشگری، کشاورزی، صنعت و معدن، نفت و گاز و داشتن مرز بین المللی با عراق دارای ظرفیت های عظیمی است.

شعبان فروتن تاکید کرد: عزم بخش خصوصی و دولتی استان ایلام همواره معطوف بر حمایت از سرمایه گذاری بوده و هست و امیدواریم که با نگاه ویژه اتاق ایران زمینه لازم برای جلب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای بخش های مختلف اقتصادی این استان فراهم شود.

وی ادامه داد: سرمایه گذاری در استان ایلام به سبب داشتن ظرفیت های مطلوب، فرصت جدیدی به شمار می رود که باید از این ظرفیت به نحو شایسته ای استفاده شود.

9mordad982

فروتن از توجه اتاق بازرگانی ایران برای کمک به رونق بخشی به استان ایلام تقدیر کرد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران نیز در این نشست از هرگونه اقدامی که منجر به توسعه سرمایه گذاری در استان ایلا م شود، استقبال کرد.

غلامحسین شافعی گفت: اتاق بازرگانی ایران مصمم است که زمینه لازم را برای تقویت تولید و سرمایه گذاری در استان های مختلف کشور فراهم کند و از استان ایلام نیز برای جلب سرمایه گذاران حمایت خواهد شد.

وی ادامه داد: تلاش می کنیم که در کنار یکدیگر بتوانیم با جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی راه را برای رونق روزافزون توسعه اقتصادی فراهم تر کنیم.

 

خواندن 720 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 27 مرداد 1398 ساعت 09:03